Select Your Style

Choose Color style

Warsztaty

Miejsce: Hotel Przedwiośnie, ul. Mąchocice Kapitulne 178, 26-001 Masłów
Termin: 17.07.2022 – 24.07.2022
Hotel Przedwiośnie znajduje się na malowniczym zboczu góry Dąbrówka w samym sercu Gór Świętokrzyskich. Jest to najwyżej położony obiekt noclegowy w całym województwie. (www.hotelprzedwiosnie.pl)
Zakwaterowanie w pokojach 2-3 os, wyposażonych w łazienkę z prysznicem, TV, suszarkę do włosów, dostęp do Internetu.
Wyżywienie – 3 posiłki dziennie. Pierwszy posiłek: obiadokolacja w dniu przyjazdu, ostatni posiłek: śniadanie w dniu wyjazdu. Istnieje możliwość przygotowania posiłków wegetariańskich.
W programie:
Zajęcia taneczne:
* Lady Latino – mix tańców latynoskich
* Sexy Dance, Burleska – zmysłowy taniec pełen kobiecości
* Joga – system ćwiczeń wywodzących się z Indii i ćwiczenia oddechowe
* Taniec współczesny – mix wielu styli tanecznych skoncentrowanych na pokazaniu emocji
* Slow Dance – fitnessowo-taneczna kombinacja kroków
* Zdrowy kręgosłup – ćwiczenia wzmacniające i stabilizujące kręgosłup
2 wycieczki zorganizowane:
1. Góry Świętokrzyski i Ponidzie
Synagoga w Chmielniku – Świętokrzyski Sztetl. Dzięki multimedialnym mapom regionu, ekranom dotykowym, szybom holograficznym i ukrytym głośnikom, wizyta w dawnej synagodze jest fascynującym „spacerem” po przedwojennych uliczkach Chmielnika. Jest wyprawą w głąb nastroju i tradycji sztetla, spotkaniem z rodziną przygotowującą uroczysty szabat, a także poznawaniem wielu miejsc, w których żyli obok siebie od stuleci Polacy i Żydzi i których nigdzie już w Polsce nie ma.
Busko Zdrój – słynne świętokrzyskie uzdrowisko bazujące na wodach siarczkowych, solankach jodkowych oraz borowinach. W trakcie wizyty w Busko czeka nas spacer do pomnika Leszka Czarnego i po Parku Zdrojowym zaprojektowanym w XIX wieku przez Ignacego Hanusza oraz wizyta w Sanatorium Marconi, gdzie będzie można spróbować słynnych buskich wód. Czas wolny na kawę, odpoczynek i spacer po Parku Zdrojowym. Rezerwat Przęślin – jest perełką geologiczną Ponidzia. Zobaczymy tutaj największe w Europie kryształy gipsu zwane „jaskółczymi ogonami” oraz prawdziwy step z rzadką i chronioną roślinnością. Niedaleko rezerwatu na wzgórzu widnieje kościół pw. św. Bartłomieja, który ufundowany został przez Jana Długosza.
Sosna na Szczudłach – lub inaczej „sosna krocząca” przypomina Enta z Władcy Pierścieni. Sosna ma już ponad 100 lat. Jej osobliwy wygląd to efekt obniżania terenu w skutek dawnej eksploatacji piasku. To ludzie odsłonili korzenie sosny, a wiatr i woda dokończyły dzieła. Dziś korzenie sosny wiszą w powietrzu na wysokość ok. 3 m. Pod nimi zmieści się kilka osób. Od 2002 roku „Sosna na szczudałach” stanowi pomnik przyrody.
2. Sandomierz
Sandomierz jest nazywany Małym Rzymem lub Miastem Ojca Mateusza. Wzgórze Zamkowe, gdzie znajdują się pozostałości letniej rezydencji Królów Polski, tzw. Zamek Kazimierzowski. Następnie przejście najpiękniejszym wąwozem lessowym w Sandomierzu, Wąwozem Królowej Jadwigi i przez Ucho Igielne na sandomierską starówkę. Ratusz z najpiękniejszą attyką w Polsce oraz zabytkowe kamieniczki.
Brama Opatowska, zbrojownia rycerska.
Czas wolny na sandomierskim Rynku Przejazd do winnicy na zwiedzanie i degustację wina.
Zamek Krzyżtopór w Ujeździe.
Ponadto: nieograniczony dostęp do basenu z hydromasażem
Cena:
pobyt, wyżywienie, udział w zajęciach oraz wycieczkach: 1980 zł*
(cena nie zawiera transportu do miejsca przeznaczeni).
Warunkiem rezerwacji miejsca jest:
1. Wysłanie zgłoszenia mailowego na: [email protected] w terminie do 30.05,2022 r.
Uwaga: Przy zakupie dwóch pobytów: Szarlota: 21.08-27.08 oraz Góry Świętokrzyskie: 17.07-24.07 obowiązuje zniżka: -100 zł/pobyt
Zapraszamy!

Jesteś zainteresowany naszą ofertą?

Napisz do nas w celu ustalenia szczegółów.

Na parkiet Studia TOPdance zapraszamy zarówno stałych i nowych kursantów. Pojawiły się nowe propozycje i pojawili się nowi niesamowici instruktorzy. Propozycja zajęć tanecznych skierowana jest do kobiet 30+, 40+ i 50+ oraz Seniorów. Nie brakuje również propozycji dla par. Zatańcz z nami!

Napisz do nas