Select Your Style

Choose Color style

Bachata Solo

Bachata Solo

To zajęcia dedykowane kobietom na każdym poziomie zaawansowania tanecznego, również dla początkujących. Podczas tych zajęć uczestniczki tańczą samodzielnie, ucząc się kroków, ruchów głowy, bioder i stóp. To solowe zajęcia dla kobiet, które swobodnie czują się prostych oraz w zaawansowanych kombinacjach kroków bachatowych. Podczas tych zajęć skupia się na stylizacji i wyrazistości ruchów, co pozwala uczestniczkom na rozwinięcie własnego stylu tańca.

Zajęcia te pozwalają na rozwinięcie umiejętności tanecznych i poczucia pewności siebie. To styl łączący wiele technicznych elementów baletu połączonego z wolnością i elastycznością jazzu, contemporary dance i modern dance. Na zajęciach poznasz tajniki różnych technik: od obrotów, przez swobodne poruszanie się  po parkiecie. To połączenie unoszenia i opadania, dynamiki i liryki, ekspresji i wyciszenia. Styl ten jest idealnym środkiem wyrażania emocji poprzez ruch.

Na zajęciach Bachaty kładziony jest nacisk na zmysłowość i kobiecość w tańcu, dając możliwość rozwijania umiejętności tanecznych, zmysłowości, gracji i pewności siebie.

Instruktor: Essi

Jesteś zainteresowany naszą ofertą?

Napisz do nas w celu ustalenia szczegółów.

Na parkiet Studia TOPdance zapraszamy zarówno stałych i nowych kursantów. Pojawiły się nowe propozycje i pojawili się nowi niesamowici instruktorzy. Propozycja zajęć tanecznych skierowana jest do kobiet 30+, 40+ i 50+ oraz Seniorów. Nie brakuje również propozycji dla par. Zatańcz z nami!

Napisz do nas