Select Your Style

Choose Color style

Salsa Choreo

Salsa Choreo

Salsa jest popularnym tańcem o pochodzeniu karaibskim rozwiniętym szczególnie na Kubie, tańczonym do muzyki również nazywanej salsą. Na zajęciach nigdy nie zabraknie gorących latynoskich przebojów liczonych w rytmie „uno, dos, tres,…,cinco, seis, siete,….”. Na zajęciach Salsa Choreo polepszamy technikę tańca i ćwiczymy koordynację całego ciała poprzez budowanie krok po kroku choreografii. Uczymy się lepszego poczucia rytmu oraz miękkości ruchów.

Wszystkie style taneczne salsy łączy jedno – pasja, czyli słowo, które idealnie opisuje naszego instruktora. Luis, pochodzący z Wenezueli z wybrzeża morza Karaibskiego idealnie wprowadzi Cię w salsowy klimat, w którym nawet w szarej codzienności i po ciężkim dniu uśmiech nie zniknie Ci z twarzy. Przyjdź i naładuj się pozytywną energią i zakochaj się w tańcu.

Instruktor: Luis Eduardo Granado

Jesteś zainteresowany naszą ofertą?

Napisz do nas w celu ustalenia szczegółów.

Na parkiet Studia TOPdance zapraszamy zarówno stałych i nowych kursantów. Pojawiły się nowe propozycje i pojawili się nowi niesamowici instruktorzy. Propozycja zajęć tanecznych skierowana jest do kobiet 30+, 40+ i 50+ oraz Seniorów. Nie brakuje również propozycji dla par. Zatańcz z nami!

Napisz do nas