Select Your Style

Choose Color style

Bachata & Salsa Styling

Bachata & Salsa Styling

Podczas zajęć poznajemy podstawowe kroki Bachaty i Salsy,  skupiamy uwagę na technice. Uczymy się poprawnego ruchu głowy, klatki, bioder, stóp oraz innych partii ciała. Pokazujemy w jaki sposób pracować rękoma oraz dłońmi, żeby czuć się atrakcyjnie i niezwykle kobieco na tanecznym parkiecie.  Każde zajęciach to również nauka krótkich choreografii, wpływające na poprawę  koordynacji i pamięci ruchowej. Pokazujemy jak poprawnie oddychać w tańcu oraz nadać swojemu ruchowi odpowiednią dynamikę.

DLA KOGO JEST KURS BACHATA & SALSA STYLING?

Przedstawiony kurs tańca dedykujemy Paniom, które są zainteresowane tanecznymi zajęciami solowymi, które pragną zagłębić się w technikę tańca oraz ćwiczyć i kreować własny styling. Lekcje Bachata & Salsa Styling są zarówno dla osób zaawansowanych oraz dopiero rozpoczynających swoją przygodę z tańcem.

Jesteś zainteresowany naszą ofertą?

Napisz do nas w celu ustalenia szczegółów.

Na parkiet Studia TOPdance zapraszamy zarówno stałych i nowych kursantów. Pojawiły się nowe propozycje i pojawili się nowi niesamowici instruktorzy. Propozycja zajęć tanecznych skierowana jest do kobiet 30+, 40+ i 50+ oraz Seniorów. Nie brakuje również propozycji dla par. Zatańcz z nami!

Napisz do nas