Select Your Style

Choose Color style

O nas

Marek Konderak

Instruktor Tańca Towarzyskiego I kategorii
Licencjonowany Instruktor – ZUMBA FITNESS
Klasa międzynarodowa „S” w tańcach standardowych
Klasa międzynarodowa „S” w tańcach latynoamerykańskich
Wychowawca par tanecznych klas „E”, „D” ,”C” ,”B” oraz „A”
Właściciel – Założyciel Studia Tańca „TOPdance”

Prowadzi zajęcia: Lady Latino, Technika, Taniec TowarzyskiSenior Dance.
Przygotowuje narzeczonych do zaprezentowania „pierwszego tańca” podczas wesela
Udziela indywidualnych lekcji tańca
Prowadzi imprezy tematyczne

Anna Zięcina

Instruktorka Sexy Dance, Chair Dance, Zumby. Posiada Certyfikat Instruktora Tańca III-go stopnia wydany przez Polską Akademię Sportu w Warszawie. Wciąż doskonali swoją technikę uczestnicząc w szkoleniach i warsztatach tanecznych z różnych stylów. Taniec jest dla niej pasją i sposobem wyrażenia własnego „ja”.  Na zajęciach ważna jest dla niej wesoła atmosfera i indywidualne podejście do kursantów, dzięki czemu każdy wychodzi z jej zajęć uśmiechnięty i pełen pozytywnej energii.

Prowadzi zajęcia: Sexy Dance, Chair Dance, Zdrowy kręgosłup, Senior Ladies oraz wprawki Lady Latino.

Jest Menedżerem Studia TOPdance

Katarzyna Konderak

Posiada uprawnienia Instruktora Tańca III kategorii z przygotowaniem pedagogicznym. Jako tancerka posiadała klasę taneczną „B” w tańcu towarzyskim. Zainteresowanie tańcem brzucha zawdzięcza Marcie Nowickiej ,u której od początku się szkoli .Brała udział w licznych warsztatach z zakresu metodyki nauczania, techniki i choreografii  tańca orientalnego w kraju i zagranicą. Między innymi u takich nauczycieli jak: Momo KADOUS (Egipt) , ANSUYA (Floryda), SAIDA (Argentyna), Yamil HANNUM (Argentyna), SHEREEN (Czechy), RAJA (Włochy), MARGARITA (Włochy),ZADIEL (Turcja), RAQIA HASSAN (Egipt), Randa Kamel , Kazafy, Khaled Mahmoud (Egipt).

Prowadzi zajęcia: Taniec Brzucha

Agata Leśniewska

Agata rozpoczęła swoją przygodę z tańcem jako siedmiolatka od tańca na lodzie. Potem przyszedł czas na taniec towarzyski, a osiem lat temu również na salsę i bachatę. Od pięciu lat jest instruktorem salsy, bachaty oraz zumby . Pracuje również jako trener personalny i instruktor fitness oraz LesMills. Spełnia swoje marzenia dzieląc się ze swoimi uczniami energią, pasją, pozytywnym nastawieniem i miłością do ruchu i tańca. Oprócz techniki, uczy wrażliwości na muzykę, odkrycia w tańcu swoich emocji, a przede wszystkim czerpania radości z tej cudownej formy ruchu i ekspresji. Agata prowadziła zajęcia oraz przedstawiała pokazy na wielu festiwalach, zarówno w Trójmieście jak i na największych festiwalach w Polsce.

Prowadzi zajęcia: Bachata Styling, Izolacje

Monika Żelazna

Od najmłodszych lat zajmuje się tańcem od form nowoczesnych przez taniec klasyczny, aż po zupełnie egzotyczną i gorącą sambę brazylijską, która skradła jej serce i stała się jej największą pasją. Uczestniczka wielu warsztatów tanecznych, swoje umiejętności rozwijała pod okiem światowych gwiazd takich jak Paulina Turska, Katarzyna Kashira Stocka i wielu innych. Swoje doświadczenie, pasję i miłość do gorących latynoskich rytmów, rewiowych strojów i kobiecych ruchów kreowała poprzez udział w wielu pokazach formacji tanecznych, m. in. występ na trójmiejskiej paradzie karnawałowej.
Prowadzi zajęcia: Samba Brasil oraz Fit Brasil

Wioletta Jacewicz

Trochę szalona i temperamentna. Z wykształcenia pielęgniarka, przez 13 lat pracowała na oddziale intensywnej opieki medycznej w szpitalu dziecięcym. Swoją przygodę z tańcem i pierwsze kroki stawiała pod okiem Marka Konderaka w szkole TOP DANCE. Z grupą 30 + w tańcu współczesnym pod okiem Doroty Jułkowskiej ma na swoim koncie Mistrzostwo Polski, Mistrzostwo Europy i 5 miejsce na Mistrzostwach świata Federacji IDO. Uzyskała certyfikat Peak Pilates Basic Mat Instructor, Certyfikat BBPilates School Instruktor Pilates- Praca na matach I i II stopień, Instruktor Pilates – „Specjalizacja Core” praca w grupach zwiększonego ryzyka: senior, ćwiczenia po porodzie, zdrowy kręgosłup a także tytuł trenera Personalnego Core.
Prowadzi zajęcia: Pilates

Luis Eduardo Granado Principe

Śpiewający tancerz i choreograf. Od dziecka zakochany w latynoskich rytmach jak Salsa, Reggaeton, Bachata, Merengue. Luis to wielokrotny zwycięzca konkursów tanecznych oraz trzykrotny medalista w tańcu i śpiewie na Mistrzostwach Świata Chórów we Włoszech i USA. Na jego zajęciach panuje radosna atmosfera i niesamowita energia, która pozostaje jeszcze długo po opuszczeniu tanecznego parkietu!

Prowadzi zajęcia: Salsation, Salsa, Urban Style

Ania i Marcin Grzybowscy

Ania po raz pierwszy zobaczyła zouk na festiwalu salsy Latin Fest w Londynie, aby w kolejnym roku wypróbować go przez 1 godzinę na tym samym kongresie, natomiast Marcin poznał kilka podstawowych kroków na festiwalu salsy w Wieliczce. Wspólnie uznali, że w tym tańcu jest coś głębokiego i postanowili zorganizować pierwsze warsztaty zouk’a w Gdyni z udziałem instruktorów z południa Polski. To był początek roku 2011, a już w czerwcu udali się na swój pierwszy kongres zouk’a w Berlinie. Zakochali się w tym tańcu i zdecydowali, że muszą promować i szerzyć zouk w Polsce oraz swoim rodzinnym mieście. Pierwsze zajęcia w Gdańsku rozpoczęły się pod koniec 2011 roku. Zamarzyli oni również o organizacji festiwala zoukowego w swoim mieście, dlatego zorganizowali 2 edycje „Royal Zouk Festival” – pierwszego kongresu zouk’a w Polsce. Po 2 latach przerwy zaczęli organizować nową formułę imprezy – Navy Zouk, w taki sposób, który był bliski ich sercom. Dbają o wolność w tańcu, słuchanie i bycie z partnerem. Taniec dla nich to zarówno emocje, jak i dobra zabawa. Niektórzy mówią, że tańczą styl „Navy Zouk”.

Prowadzą zajęcia: Zouk

Robert Chudziński

instruktor tańca , instruktor fitness & trener personalny , instruktor łyżwiarstwa figurowego , instruktor kettlebell , masażysta I i II stopnia.

Robert zaczął swoje przygodę z tańcem  i sportem w wieku 6 lat.Był zawodnikiem kardy Polskiej oraz wielokrotny mistrz Polski w łyżwiarstwie figurowym oraz brał udział w III edycjach „Gwiazdy tańczą na lodzie”Uczestniczył także w wielu warsztatach hip hop oraz video clip dance a także zasmakował tańca towarzyskiego i ciągle poszerza swoje kompetencje ucząc się tańca.

Jest tez instruktorem fitness oraz Trenerem personalny ( miedzy innymi prowadzi treningi personalne w TOPdance)występował dwa razy na Eu4ya w Poznaniu oraz szkolił się u najlepszych prezenterów fitness i także ciągle poszerza  swoje kwalifikacje na szkoleniach konwencjach i książkach.W 2016 Robert zajął 3 miejsce w plebiscycie ” najpopularniejszy instruktor na pomorzu”,Zajął także 3 miejsce w konkursie Profi Fitness School ” New face of Fitness”Finalista konkursu Fitness organizowany przez Reebok Fitness.

Robert występował w 2018 roku na Warszawskim Maratonie fitness.W roku 2018 W Rzymie brał w udział w konwencji Mystery Fitness Convention i w konkursie zdobył 4 miejsce.W roku 2019 udział w konwencji Choreograficznej w Mediolanie.

Prezenter na eu4ya 2022 w Łodzi z ramienia Akademii Zdrofit,

Robert także jest w trakcie szkolenia w akademii zdrowego kregosłupa w Profi fitness , oraz działa w zakresie treningu dzieci oraz młodzieży.

Roberta jest także masażysta dojeżdżającym do domu oraz z możliwością masażu w studio TOPdance.Aktualnie Robert prowadzi w Studio zajęcia Zdrowy kręgosłup.Wiec jeśli dużo siedzicie w ciągu dnia lub czujecie się przykurczeni , serdecznie zapraszamy na zajęcia,a na pewno nie pożałujecie

Motto życiowe Robertaidź z uśmiechem przez życie 🙂

Prowadzi zajęcia: Zdrowy Kręgosłup, oraz różnego rodzaju warsztaty taneczne oraz fitness.

Irena Duko

Z tańcem związana od 22 lat. Od 8 lat prowadzi zajęcia z dziećmi i dorosłymi: taniec cygański, body balet, stretching, joga, stip dance, fitness dance oraz współczesny taniec dla dzieci.

Tańczyła w uznanych zespołach Białorusi, biorąc udział w licznych festiwalach i konkursach.

W Polsce prowadzi własny zespół cygański  „Duko Trio”.

Taniec to jej zawód i pasja, którą dzieli się z uczestnikami prowadzących przez siebie zajęć.

W TOPdance prowadzi zajęcia : Taniec Cygański , Sweet Dance oraz Sweet Stretch.

Jakub Urbański

Tancerz, choreograf i pedagog tańca. Menadżer kultury. Absolwent studiów tanecznych o specjalizacji kompozycja i techniki taneczne. Instruktor fitness od ponad 8 lat. W 2013 roku ukończył międzynarodowy kurs instruktorski hip-hopu. Prowadzi wzmacniające i rozciągające formy taneczne. Szkolił się u takich choreografów, jak Jose De La Cruz, Artur Cieciórski, Anna Kapera, Marvin Gofin, Anna Bekier oraz wielu innych. Występował w wielu teledyskach, m.in. do piosenki „Firework” Katy Perry. Chodząc na zajęcia do Jakuba możecie być spokojni zarówno o prawidłową technikę, jak i cudowną atmosferę. Jego motto życiowe brzmi: „Ciesz się każdą chwilą, jakby miała być ostatnią”.

Prowadzi zajęcia Lirycal Jazz i Stretching.

Jesteś zainteresowany naszą ofertą?

Napisz do nas w celu ustalenia szczegółów.

Na parkiet Studia TOPdance zapraszamy zarówno stałych i nowych kursantów. Pojawiły się nowe propozycje i pojawili się nowi niesamowici instruktorzy. Propozycja zajęć tanecznych skierowana jest do kobiet 30+, 40+ i 50+ oraz Seniorów. Nie brakuje również propozycji dla par. Zatańcz z nami!

Napisz do nas