Select Your Style

Choose Color style

O nas

Marek Konderak

Instruktor Tańca Towarzyskiego I kategorii
Licencjonowany Instruktor – ZUMBA FITNESS
Klasa międzynarodowa „S” w tańcach standardowych
Klasa międzynarodowa „S” w tańcach latynoamerykańskich
Wychowawca par tanecznych klas „E”, „D” ,”C” ,”B” oraz „A”
Właściciel – Założyciel Studia Tańca „TOPdance”

Prowadzi zajęcia: Lady Latino, Technika, Taniec TowarzyskiSenior Dance.
Przygotowuje narzeczonych do zaprezentowania „pierwszego tańca” podczas wesela
Udziela indywidualnych lekcji tańca
Prowadzi imprezy tematyczne

Anna Zięcina

Instruktorka Sexy Dance, Chair Dance, Zumby. Posiada Certyfikat Instruktora Tańca III-go stopnia wydany przez Polską Akademię Sportu w Warszawie. Wciąż doskonali swoją technikę uczestnicząc w szkoleniach i warsztatach tanecznych z różnych stylów. Taniec jest dla niej pasją i sposobem wyrażenia własnego „ja”.  Na zajęciach ważna jest dla niej wesoła atmosfera i indywidualne podejście do kursantów, dzięki czemu każdy wychodzi z jej zajęć uśmiechnięty i pełen pozytywnej energii.

Prowadzi zajęcia: Sexy Dance, Chair Dance, Zdrowy kręgosłup, Senior Ladies, oraz wprawki Lady Latino.

Jest Menedżerem Studia TOPdance od początku jego powstania.

Katarzyna Konderak

Posiada uprawnienia Instruktora Tańca III kategorii z przygotowaniem pedagogicznym. Jako tancerka posiadała klasę taneczną „B” w tańcu towarzyskim. Brała udział w licznych warsztatach z zakresu metodyki nauczania, techniki i choreografii  tańca orientalnego w kraju i zagranicą. Między innymi u takich nauczycieli jak: Momo KADOUS (Egipt) , ANSUYA (Floryda), SAIDA (Argentyna), Yamil HANNUM (Argentyna), SHEREEN (Czechy), RAJA (Włochy), MARGARITA (Włochy),ZADIEL (Turcja), RAQIA HASSAN (Egipt), Randa Kamel , Kazafy, Khaled Mahmoud (Egipt).

Prowadzi zajęcia: Taniec Brzucha

Monika Żelazna

Dla Moniki taniec jest jej pasją praktycznie od zawsze. Od najmłodszych lat uczyła się tańca klasycznego i ludowego, zaś jako nastolatka rozwijała nabyte umiejętności w tańcu towarzyskim, należąc do Elbląskiego Klubu Tańca “Jantar”. W 2019 roku została certyfikowaną instruktorką sportu o specjalności taniec. Uczestniczka niezliczonych warsztatów tanecznych i pokazów. Również w 2019 r. spełniła swoje największe marzenie. Wystąpiła na Samobodromie podczas parady, reprezentując jedną z brazylijskich szkół samby podczas karnawału w Rio. Największą miłością darzy sambę brazylijską, rozwijając się pod okiem najlepszych instruktorów renomowanych szkół samby z Rio de Janeiro i São Paulo. Organizuje różne taneczne projekty, do których zaprasza wszystkie chętne kobiety, pragnące się rozwijać i przeżyć cudowne taneczne chwile.

]

Wioletta Jacewicz

Trochę szalona i temperamentna. Z wykształcenia pielęgniarka, przez 13 lat pracowała na oddziale intensywnej opieki medycznej w szpitalu dziecięcym. Swoją przygodę z tańcem i pierwsze kroki stawiała pod okiem Marka Konderaka w szkole TOP DANCE. Z grupą 30 + w tańcu współczesnym pod okiem Doroty Jułkowskiej ma na swoim koncie Mistrzostwo Polski, Mistrzostwo Europy i 5 miejsce na Mistrzostwach świata Federacji IDO. Uzyskała certyfikat Peak Pilates Basic Mat Instructor, Certyfikat BBPilates School Instruktor Pilates- Praca na matach I i II stopień, Instruktor Pilates – „Specjalizacja Core” praca w grupach zwiększonego ryzyka: senior, ćwiczenia po porodzie, zdrowy kręgosłup a także tytuł trenera Personalnego Core.
Prowadzi zajęcia: Pilates

Luis Eduardo Granado Principe

Śpiewający tancerz i choreograf. Od dziecka zakochany w latynoskich rytmach jak Salsa, Reggaeton, Bachata, Merengue. Luis to wielokrotny zwycięzca konkursów tanecznych oraz trzykrotny medalista w tańcu i śpiewie na Mistrzostwach Świata Chórów we Włoszech i USA. Na jego zajęciach panuje radosna atmosfera i niesamowita energia, która pozostaje jeszcze długo po opuszczeniu tanecznego parkietu!

Prowadzi zajęcia: Salsation, Reggaeton, Salsa Choreo oraz Bachata Choreo.

Ania i Marcin Grzybowscy

Ania po raz pierwszy zobaczyła zouk na festiwalu salsy Latin Fest w Londynie, aby w kolejnym roku wypróbować go przez 1 godzinę na tym samym kongresie, natomiast Marcin poznał kilka podstawowych kroków na festiwalu salsy w Wieliczce. Wspólnie uznali, że w tym tańcu jest coś głębokiego i postanowili zorganizować pierwsze warsztaty zouk’a w Gdyni z udziałem instruktorów z południa Polski. To był początek roku 2011, a już w czerwcu udali się na swój pierwszy kongres zouk’a w Berlinie. Zakochali się w tym tańcu i zdecydowali, że muszą promować i szerzyć zouk w Polsce oraz swoim rodzinnym mieście. Pierwsze zajęcia w Gdańsku rozpoczęły się pod koniec 2011 roku. Zamarzyli oni również o organizacji festiwala zoukowego w swoim mieście, dlatego zorganizowali 2 edycje „Royal Zouk Festival” – pierwszego kongresu zouk’a w Polsce. Po 2 latach przerwy zaczęli organizować nową formułę imprezy – Navy Zouk, w taki sposób, który był bliski ich sercom. Dbają o wolność w tańcu, słuchanie i bycie z partnerem. Taniec dla nich to zarówno emocje, jak i dobra zabawa. Niektórzy mówią, że tańczą styl „Navy Zouk”.

Prowadzą zajęcia: Zouk

Robert Chudziński

Instruktor tańca , instruktor fitness & trener personalny , instruktor łyżwiarstwa figurowego , instruktor kettlebell , masażysta I i II stopnia. Robert zaczął swoje przygodę z tańcem  i sportem w wieku 6 lat.Był zawodnikiem kardy Polskiej oraz wielokrotny mistrz Polski w łyżwiarstwie figurowym oraz brał udział w III edycjach „Gwiazdy tańczą na lodzie”Uczestniczył także w wielu warsztatach hip hop oraz video clip dance a także zasmakował tańca towarzyskiego i ciągle poszerza swoje kompetencje ucząc się tańca. Jest też instruktorem fitness oraz Trenerem personalny ( miedzy innymi prowadzi treningi personalne w TOPdance).Szkolił się i wciąż szkoli u najlepszych prezenterów fitness – poszerzając swoje kwalifikacje na szkoleniach i konwencjach.W 2016 Robert zajął 3 miejsce w plebiscycie ” najpopularniejszy instruktor na pomorzu”,Zajął także 3 miejsce w konkursie Profi Fitness School ” New face of Fitness”Finalista konkursu Fitness organizowany przez Reebok Fitness. Robert występował w 2018 roku na Warszawskim Maratonie fitness.W roku 2018 W Rzymie brał w udział w konwencji Mystery Fitness Convention i w konkursie zdobył 4 miejsce.W roku 2019 udział w konwencji Choreograficznej w Mediolanie.
Prezenter na eu4ya 2022 i 2023 w Łodzi z ramienia Akademii Zdrofit.
Uczestnik obozu Athleticmind Wałcz 2024 Siła & Mobilność.
Ukończył szkolenie w Akademii Zdrowego Kregosłupa w Profi fitness. Prowadzi liczne działania w zakresie treningu dzieci oraz młodzieży.

Robert jest także masażystą dojeżdżającym do domu oraz z możliwością masażu w studio TOPdance.Aktualnie Robert prowadzi w Studio zajęcia Zdrowy kręgosłup.Wiec jeśli dużo siedzicie w ciągu dnia lub czujecie się przykurczeni to zapraszamy na zajęcia z Robertem, a na pewno tego nie pożałujecie.

Motto życiowe Roberta:„Idź z uśmiechem przez życie”

Prowadzi zajęcia: Zdrowy Kręgosłup, Hip Hop, a także różnego rodzaju warsztaty taneczne oraz fitness.

ESTII

Tancerka z pasji, mieszkająca w Sopocie.

Z tańcem zwiazana od najmłodszych lat. Już w szkole podstawowej dzieliła się swoją pasją prowadząc grupę taneczną. Choreografie jej autorstwa zajmowały czołowe miejsca w regionalnych konkursach tańca. W kolejnych latach swoje umiejętności rozwijała jako członkini formacji cheerleaders.Jednak od zawsze fascynowały ją rytmy latynoskie, i z tym stylem postanowiła się związać na dłużej. Taniec stał się jej życiem i sposobem na odstresowanie. W dalszym ciągu się rozwija, zasięgając wiedzy na lekcjach prywatnych u najlepszych polskich i zagranicznych instruktorów.

Prowadzi zajęcia: Bachata Solo

Yulia Liashko

Taneczną podróż rozpoczęła się w wieku 10 lat. Jej głęboko zakorzeniony związek z różnorodnymi kulturami przejawia się w jej nauczaniu, tworząc naprawdę wyjątkowe i wzbogacające doświadczenie dla swoich uczniów. Yuliia zgłębiała tajniki tańca orientalnego i tańca brzucha w Tunezji, Turcji, Egipcie i w Ukrainie. To połączenie Wschodu i Zachodu, wpływów kulturowych wnosi świeżą perspektywę do tańca orientalnego, zaowocowało stylem nauczania, który jest zarówno autentyczny, jak i kreatywnie dynamiczny, oferując uczniom holistyczne zrozumienie bogatej historii i ewolucji sztuki.

Prowadzi zajęcia: Shakira Dance, Stretching

Jakub Kowalczyk

Jakub Kowalczyk „Quba”
Quba swoją przygodę z tańcem zaczął od zapisania się na kurs tańca towarzyskiego.
Los chciał jednak inaczej i zamiast walca rozpoczął naukę salsy. Ten gorący latynoski taniec okazał się bardzo szybko pasją i sposobem na życie. Od momentu rozpoczęcia przygody z tańcem minęło już ponad 20 lat, w ciągu których Quba  jeździł na kongresy, festiwale i brał udział w licznych warsztatach tanecznych.  Już po niespełna trzech latach prowadził warsztaty a potem regularne zajęcia  z salsy a w szczególności mambo i innych tańców latynoskich, stał się znanym i cenionym instruktorem. Z biegiem czasu jego „konikiem” stały się również chachacha i boogaloo, które z zapałem propaguje wśród kursantów, podobno swoją pasją Quba potrafi zarazić nawet tych najbardziej opornych.

Prowadzi zajęcia: Boogaloo, Izolacje Funky

Michalina Rzempowska

Od 4 lat jest licencjonowanym Instruktorem Zumba Fitness, a od maja 2022r. Instruktorem Zumba Kids& Kids Jr. Pochodzi z Bydgoszczy, 2022 roku rozpoczęła studia na Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu w Gdańsku na kierunku wychowanie fizyczne.

Od zeszłego roku prowadzi zajęcia Studio tańca TOPdance! Jej celem od zawsze jest wywoływanie uśmiechu u ludzi. Przekonacie się sami, gdy wpadniecie na niedzielne zajęcia . Michalina gwarantuję, że wyjdziecie z sali naładowani pozytywną energią oraz mnóstwem endorfin!
Prowadzi zajęcia: Zumba Fitness