Select Your Style

Choose Color style

Co w sezonie 2023/24

 

 

Zapraszamy Was na nowy sezon taneczny 2023/2024. 

 
* Na TOPdance`owym parkiecie nie zabraknie znanych Wam z ubiegłych lat zajęć, jak i nowych propozycji oraz nowych Instruktorów, którzy od września dołączą do naszej Ekipy.
 
* W grafiku znajdziecie znane Wam już zajęcia jak: Lady Latino, Samba Brasil, Sexy Dance, Zdrowy Kręgosłup, Salsa Choreo, Bachata Choreo, Reggaeton, Salsation, Pilates, Zouk, Zumba Fitness.
 
* Z nowości zapraszamy na:
 • Hip Hop – Prowadzenie: Robert Chudziński
  Zajęcia będące połączeniem różnych ulicznych stylów tańca (street dance), obejmujących szeroki zakres ruchów pochodzących z: old school hip hop, hip hop new style, hip hop new age i hip-hop freestyle. Hip Hop charakteryzuje się dużą dynamiką, łączy młodzieńczy luz z perfekcyjnie wyćwiczonymi skocznymi krokami. Na zajęciach wyciśniemy siódme poty, z uśmiechem na twarzy, w towarzystwie energetycznej muzyki.                                                                                   
 • Bachata solo – Prowadzenie: Aleksandra Szurmiej
  Zajęcia prowadzone są na dwóch poziomach zaawansowania:
  * Początkującym – To zajęcia dla kobiet rozpoczynającym przygodę z Bachatą. Na zajęciach nauczysz się podstawowych kroków tego tańca, będziesz pracować nad zmysłowym ruchem bioder, zdobędziesz pewność siebie, a także wysmuklisz ciało i poprawisz kondycję.
  * Średniozaawansowanym – To zajęcia dla każdej fajnej kobitki, która z Bachatą miała już do czynienia i chce się w tym stylu dalej rozwijać. Treningi będą polegać na szlifowaniu techniki, stylingów, bodymovementu i footworków.
  Dzięki tym zajęciom dodasz swoim ruchom wdzięku, zmysłowości i dynamiki! Będziemy również pracować nad Twoją pewnością siebie i wyrazem scenicznym. Każdy trening będzie obejmować: rozgrzewkę oraz część choreograficzną.

Salsa on2 – Prowadzenie: Jakub Kowalczyk

Salsa on2, znana również jako New York Style Salsa, to styl tańca latynoamerykańskiego, który powstał w latach 70.   Znana również jako New York Style Salsa, to styl tańca latynoamerykańskiego, który powstał w latach 70  XX wieku w Nowym Jorku.   Ten styl tańca jest czasem nazywany Mambo on2 lub Salsa on2 – jest tańczona do muzyki o tej samej nazwie, która łączy rytmy afrokubańskie i karaibskie.                    W przeciwieństwie do innych stylów salsy, Salsa on2 ma bardziej złożone kroki i skomplikowaną technikę. W tym stylu tańca, zmiana kierunku ruchu (czyli break) następuje na drugie uderzenie w takcie, stąd nazwa salsa na 2.                                                                                                Salsa on2 jest również znana z charakterystycznych figur, które są bardzo rytmiczne, żywiołowe, wyraziste i energiczne. Figury te opierają się na zdecydowanych, rytmicznych sekwencjach kroków, bujaniu biodrami i charakterystycznej pracy górnej części ciała.

 • Izolacje Funky – Prowadzenie: Jakub Kowalczyk
  To technika taneczna, która koncentruje się na wykonywaniu płynnych i kontrolowanych izolacji ruchów w rytm muzyki funkowej lub innych podobnych gatunków muzycznych. Izolacje odnoszą się do zdolności tancerza do kontrolowania ruchów poszczególnych części ciała niezależnie od innych. Oznacza to, że tancerz może poruszać jedną część ciała, nie wpływając na ruchy pozostałych części. Dzięki temu można osiągnąć efekt odseparowania poszczególnych elementów ciała, tworząc wrażenie, że ruchy są niezwykle płynne i elastyczne.                     
 • Shakira Dance – Prowadzenie: Yulia Lyashko
  To zajęcia niosące radość, pozwalające zrzucić zbędne kilogramy i pobudzić pozytywne pokłady energii. Oparte są głównie na nowoczesnej formie tańca brzucha, ale wzbogacone są również o inne elementy jak reggaeton, salsa czy sexy dance. Na zajęciach nauczysz się krótkich układów tanecznych, nasyconych zmysłowymi ruchami, podobnymi jak w teledyskach Shakiry.                                                        
 • Stretching – Prowadzenie: Yulia Lyashko
  To ćwiczenia polegające na rozciąganiu wszystkich grup mięśniowych. Zajęcia są doskonałą formą terapii wpływającej na poprawę i utrzymanie sprawności ruchowej, redukcję stresu oraz napięć mięśniowych. Stretching jest ściśle związany z wykonywaniem ćwiczeń oddechowych, rozluźniających i rozciągających w towarzystwie muzyki relaksującej.
 
* Honorujemy bez dopłat wejścia na karty Multisport Plus, PZU Sport, FitProfit, FitSport, Medicover Sport.

Jesteś zainteresowany naszą ofertą?

Napisz do nas w celu ustalenia szczegółów.

Na parkiet Studia TOPdance zapraszamy zarówno stałych i nowych kursantów. Pojawiły się nowe propozycje i pojawili się nowi niesamowici instruktorzy. Propozycja zajęć tanecznych skierowana jest do kobiet 30+, 40+ i 50+ oraz Seniorów. Nie brakuje również propozycji dla par. Zatańcz z nami!

Napisz do nas