ZIMOWE WARSZTATY TANECZNE

Zapraszamy na zimowe warsztaty taneczne w K.W. Szarlota k. Kościerzyny, które się odbędą w terminie 21.02 - 25.02.2018 r

Kompleks Wypoczynkowy Szarlota to Ośrodek o wysokim standardzie, położony 4 km od Kościerzyny. Znajduje się on w samym sercu Kaszub nad malowniczym jeziorem Osuszyno. (www.szarlota.pl)


Zakwaterowanie w pokojach 2-3 os, wyposażonych w łazienkę z prysznicem, TV, suszarkę do włosów, dostęp do Internetu. 


Wyżywienie  - 3 posiłki dziennie. Pierwszy posiłek: kolacja w dniu przyjazdu, ostatni posiłek: obiad w dniu wyjazdu. Istnieje możliwość przygotowania posiłków wegetariańskich.

 

W programie:

Zajęcia taneczne:
Lady Latino, Sexy Dance, Chair Dance, Taniec Brzucha, Bachata solo, Bachata footwork, Salsation, Stretching, Balet, Zdrowy kręgosłup 


2 imprezy tematyczne – wieczór słowiański & wieczór meksykański


Ognisko z kiełbaskami i grzanym winem 

 

Goście specjalni to

Magdalena Laudańska, Luis Eduardo (Wenezuela) i Ricardo Lara (Meksyk)

Ponadto: sieć bezprzewodowa WiFi, parking
Za opłatą – bogato wyposażone SPA

Koszt zimowiska wraz z zakwaterowaniem i pełnym wyżywieniem, udziałem w zajęciach oraz imprezach tematycznych zależy od wybranej opcji:

a/  cały pobyt:              21.02 – 25.02    780 zł


b/  częściowy pobyt:    22.02 – 25.02    630 zł


c/  weekend:                23.02 – 25.02    450 zł

 

Informacje i zgłoszenia: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

Warunkiem udziału jest wpłata bezzwrotnej zaliczki: 200 zł w terminie do 19.02.2018r.

Goście specjalni podczas warsztatów

Image

Luis Eduardo Granado Principe (Wenezuela)

Śpiewający tancerz i choreograf. Od dziecka zakochany w latynoskich rytmach jak Salsa, Reggaeton, Bachata, Merengue. Luis to wielokrotny zwycięzca konkursów tanecznych oraz trzykrotny medalista w tańcu i śpiewie na Mistrzostwach Świata Chórów we Włoszech i USA. Na jego zajęciach panuje radosna atmosfera i niesamowita energia, która pozostaje jeszcze długo po opuszczeniu tanecznego parkietu!

Image

Magdalena Laudańska

Tancerka, absolwentka Gdańskiej Szkoły Baletowej oraz uniwersytetu Codarts Rotterdam w Holandii na wydziale tańca. Podczas trzech lat nauki poznała różnorodne techniki tańca współczesnego: technika Marty Graham, Cunnigham'a, Limon'a, Laban'a oraz Counter Technique.
Pracowała z takimi choreografami jak: Jiri Kylian, Michel Schumacher, Jan Martens, Cora Bos-Kroese, Aurelie Cayla, a także z tancerzami Wiliama Forsythe’a.
W sezonie 2015/2016 pracowała dla zespołu Konzert Theater Bern w Szwajcarii gdzie występowała w pełnometrażowych spektaklach. Podczas pobytu w Holandii uczestniczyła w wielu warsztatach z choreografami międzynarodowej sławy, a także wzięła udział w Nederlands Dans Theater Summer Intesive Course. Od marca 2016 tańczyła dla Bałtyckiego Teatru Tańca, a obecnie rozpoczęła współpracę z Sopockim Teatrem Tańca.
Jako doświadczona tancerka i młoda nauczycielka, jest pełna pozytywnej energii i inspiracji do wspólnego tańczenia.

Image

Ricardo Lara (Meksyk) 

Swoje pierwsze taneczne kroki stawiał w Stanach Zjednoczonych. Po ukończeniu kursu na instruktora tańców latynoskich w 1999, zaczął uczyć i występować w stanie Indiana, w którym mieszkał przez 17 lat. Nawiązał również współpracę z University of Notre Dame jako choreograf na corocznym studenckim występie Latin Expressions podczas święta kultury latynoskiej. Ricardo brał także udział w konkursach tańca latynoskiego, zajmując między innymi 1. miejsce w konkursie Bailes Tropicales w Chicago w 2009 roku

Ricardo od ponad trzech lat mieszka w Polsce, gdzie dzieli się pasją do swoich największych tanecznych miłości - bachaty i salsy. Jego specjalnością jest Bachata Dominicana Fusion i szalone footworki. Zajęcia Ricardo pełne są miłości do tańca i prawdziwej niezrównanej latynoskiej energii, która zostaje na długo w sercach uczestników.

Studio tańca TOPdance                          

Gdańsk-Żabianka ul. Bitwy Oliwskiej 36A

 696 093 791, 668 343 096

 [email protected]

logo www

" Muzyka jest niewidzialnym tańcem,

    a taniec niesłyszalną muzyką. "

                                        Jean Paul