Select Your Style

Choose Color style

Joga

Joga


  • jeden z sześciu ortodoksyjnych  systemów filozofii indyjskiej, zajmujący się wszelkimi związkami pomiędzy ciałem i umysłem. Poprzez odpowiedni trening ciała, dyscyplinę duchową (medytację) i przestrzeganie zasad etycznych joga deklaruje możliwość rozpoznania przez praktykującego natury rzeczywistości.

Joga – korzyści udowodnione naukowo

Osoby, które praktykują jogę dzielą się często doświadczeniem znikania bólu pleców, lepszego zarządzania emocjami, większej dawki energii w ciągu dnia. Dodatkowe, zauważalne efekty przyjmują postać lepszej jędrności ciała, wyprostowanej postawy na co dzień, wzmocnienia mięśni, utraty nadmiaru kilograów Zagraniczne badania naukowe koncentrujące się wokół wpływu jogi na zdrowie, rzeczywiście to potwierdzają. Okazuje się, że regularne praktykowanie jogi może:

  • leczyć przewlekły ból.
  • obniżyć poziom kortyzolu nazywanego potocznie „hormonem stresu”.
  • regulować ciśnienie krwi.
  • podnieść aktywność telomerazy – enzymu odmładzającego komórki.

Jesteś zainteresowany naszą ofertą?

Napisz do nas w celu ustalenia szczegółów.

Na parkiet Studia TOPdance zapraszamy zarówno stałych i nowych kursantów. Pojawiły się nowe propozycje i pojawili się nowi niesamowici instruktorzy. Propozycja zajęć tanecznych skierowana jest do kobiet 30+, 40+ i 50+ oraz Seniorów. Nie brakuje również propozycji dla par. Zatańcz z nami!

Napisz do nas